JAK DBAĆ O ZDROWE DZIĄSŁA I MOCNE ZĘBY NA CO DZIEŃ

Codzienne mycie zębów dwa razy dziennie to najlepszy sposób na zachowanie zdrowia zębów i dziąseł. Trudności może jednak nastręczać wybór odpowiedniej pasty do zębów. Jeśli – jak co trzecia osoba – plujesz krwią podczas mycia zębów, powinieneś używać takiej pasty do zębów jak parodontax, która może pomóc powstrzymać krwawienie dziąseł i mu zapobiegać.

Problem polega na tym, że po zmianie z powrotem na zwykłą pastę do zębów natychmiast po rozwiązaniu problemu narazisz się na ryzyko, ponieważ tylko specjalistyczna pasta do zębów może zapewnić lepszą ochronę przed krwawieniem i chorobą dziąseł.

Teraz dostępna jest nowa pasta do zębów przeznaczona do codziennego stosowania, specjalnie opracowana pod kątem zapewnienia 8 korzyści, które przyczyniają się do poprawy zdrowia dziąseł i wzmocnienia zębów. Dzięki paście do zębów parodontax Complete Protection nie trzeba iść na kompromis. Pastę tę można stosować codziennie, aby chronić się przed chorobą dziąseł, wzmacniać zęby, odświeżać oddech i zachować naturalną biel zębów.

PASTA DO ZĘBÓW DO CODZIENNEGO STOSOWANIA ZAPEWNIAJĄCA SPECJALISTYCZNĄ OCHRONĘ

Nowa pasta do zębów parodontax Complete Protection to więcej niż zwykła pasta. Ma ona specjalną formułę opracowaną pod kątem osób, które plują krwią podczas mycia zębów i jest czterokrotnie skuteczniejsza od zwykłej pasty do zębów w usuwaniu bakterii płytki nazębnej.

Ponieważ bakterie płytki nazębnej są główną przyczyną krwawienia i choroby dziąseł oraz próchnicy, pasta parodontax Complete Protection to idealny sposób codziennej ochrony dziąseł i zębów.

Dzięki zawartości fluorku pasta do zębów parodontax Complete Protection pomaga także chronić szkliwo. Pasta ma świeży, miętowy smak i delikatnie usuwa powierzchniowe przebarwienia, zapewniając czyste zęby i zachowując ich naturalną biel.

Połączenie tych 8 specjalnie opracowanych korzyści tworzy pastę przeznaczoną do codziennego stosowania, która zapewnia wyjątkowo skuteczną ochronę zdrowia dziąseł oraz mocniejsze zęby.

Stosować dwa razy dziennie ze szczoteczką do zębów parodontax Complete Protection

W razie wątpliwości dotyczących zdrowia jamy ustnej lub aby uzyskać specjalistyczną poradę dotyczącą pielęgnacji zębów i dziąseł, skonsultuj się ze swoim dentystą.